Idec APW199-R-24V
Electromechanical Switch Pilot Light Switch 10A
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Idec APW199-R-24V.
Sager Electronics
Datasheet41 pages7 years ago
Electro Sonic
Lectro Components
Inventory History
3 month trend:
+16.67%
Descriptions
Descriptions of Idec APW199-R-24V provided by its distributors.
PILOT LIGHT, RED, 24V DIRECT, INCAND ROUND FLUSH, 22mm MOUNTING
PANEL MOUNT INDICATOR 22MM PILOT LIGHT RED