Idec APD199N-W-120V
Pilot Light, Wht, 120V Direct, Incan Dome Lens, 30MM Mounting
Datasheet
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
Beyond ComponentsAPD199N-W-120V0
5h
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Idec APD199N-W-120V.
Sager Electronics
Datasheet30 pages8 years ago
Electro Sonic
Lectro Components
Descriptions
Descriptions of Idec APD199N-W-120V provided by its distributors.
APD199N-W-120V - IDEC APD199N-W-120V, TWTD INC PL FV
30mm Pilot Light White RoHS Compliant: Yes