Idec APD199N-S-120V
Pilot Light, Blu, 120V Direct, Incan Dome Lens, 30MM Mounting
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Idec APD199N-S-120V.
Sager Electronics
Datasheet30 pages8 years ago
Lectro Components
Descriptions
Descriptions of Idec APD199N-S-120V provided by its distributors.
APD199N-S-120V - IDEC APD199N-S-120V, TWTD INC PL FV
30mm Pilot Light Blue RoHS Compliant: Yes