Idec APD199N-A-120V
Pilot Light, Amb, 120V Direct, Incan Dome Lens, 30MM Mounting
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Idec APD199N-A-120V.
Sager Electronics
Datasheet30 pages18 years ago
Descriptions
Descriptions of Idec APD199N-A-120V provided by its distributors.
PILOT LIGHT; 30MM INCAN F/VOLT AMBER ROHS COMPLIANT: YES