Idec APD199DN-S-120V
Pilot Light, Blu, 120V Direct, Led Full Voltage, 30MM Mounting Chrome Metal Bezel
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Idec APD199DN-S-120V.
Lectro Components
Datasheet30 pages18 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Idec APD199DN-S-120V provided by its distributors.
INDICATOR, PILOT LIGHT, TWTD SERIES, 30MM, FULL VOLTAGE, LED, 120V AC, BLUE