Idec APD199DN-A-24V
Pilot Light, Amb, 24V Direct, LED Full Voltage, 30mm Mounting, LED Dome Lens, Chrome Bezel
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Idec APD199DN-A-24V.
Lectro Components
Datasheet30 pages18 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Idec APD199DN-A-24V provided by its distributors.
INDICATOR PILOT LIGHT TWTD SERIES 30MM FULL VOLTAGE LED 24V AC/DC AMBER