Idec AOLW29920-G-12V
Pushbutton, Maint, Grn, Ext, 12V Dir Full Voltage, 22MM Mounting, Incand 2NO Contact Blocks, Chrome Bezel
Datasheet
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
Beyond ComponentsAOLW29920G-12V0
8h
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Idec AOLW29920-G-12V.
Lectro Components
Datasheet41 pages18 years ago
Descriptions
Descriptions of Idec AOLW29920-G-12V provided by its distributors.