Idec ALD29920N-R-120V
Switch Push Button N.O. DPST Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC Momentary Contact Screw Panel Mount
Datasheet
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
Beyond ComponentsALD29920N-R-120V0
6h
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Idec ALD29920N-R-120V.
Sager Electronics
Descriptions
Descriptions of Idec ALD29920N-R-120V provided by its distributors.
PUSHBUTTON, MOM, RED, EXT, 120V DIRE FULL VOLTAGE, 30mm MOUNTING, INCAND 2NO CONTACT BLOCKS, CHROME METAL BEZ