Idec ALD29911N-R-24V
Pushbutton, Mom, Red, Ext, 24V Direc Full Voltage, 30MM Mounting, Incand 1NO/1NC Contact Blocks
Datasheet
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
Beyond ComponentsALD29911N-R-24V0
21h
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Idec ALD29911N-R-24V.
Sager Electronics
Datasheet30 pages8 years ago
Lectro Components
Descriptions
Descriptions of Idec ALD29911N-R-24V provided by its distributors.
Switch Push Button N.O./N.C. DPST Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC Momentary Contact Screw Panel Mount