ICC Intervox BRT1615P-12
BRT Series 85 dB at 10 cm 12 V 2048 Hz Ø 16 mm SMT ElectroAcoustic Buzzer
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for ICC Intervox BRT1615P-12.
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet1 page8 years ago
Datasheet2 pages17 years ago
Datasheet35 pages14 years ago
Datasheet1 page23 years ago
Electro Sonic
Future Electronics
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of ICC Intervox BRT1615P-12 provided by its distributors.