ICC Intervox BRP4549S-110-C
Audio Buzzer Piezo 30VAC 120VAC 20mA 110VAC 90dB 2400Hz to 3400Hz Panel Mount Screw
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for ICC Intervox BRP4549S-110-C.
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet1 page8 years ago
Datasheet35 pages14 years ago
Datasheet1 page17 years ago
Datasheet1 page20 years ago
Electro Sonic
Inventory History
3 month trend:
-31.94%
Descriptions
Descriptions of ICC Intervox BRP4549S-110-C provided by its distributors.