HXY MOSFET AMS1117-3.3
72dB 5mA fixed 1A 1 3.325V 15V 3.3V 18V 1.3V 6mA 6mA SOT-223
Price and Stock
Descriptions
Descriptions of HXY MOSFET AMS1117-3.3 provided by its distributors.