Hope Microelectronics RFM31B-433D
Wide Band High Power Amplifier, 150MHz Min, 960MHz Max, 1 Func, GAAS
Datasheet
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
TMERFM31-433-D7741
7h
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Hope Microelectronics RFM31B-433D.
TME
Datasheet6 pages5 years ago
Inventory History
3 month trend:
-0.26%
Descriptions
Descriptions of Hope Microelectronics RFM31B-433D provided by its distributors.
RX MODULE 433MHZ - 121DBM