HellermannTyton TAG22T2-100B
Cable Marker Thermal Transfer Label, For Use With Thermal Transfer Printer
Datasheet
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for HellermannTyton TAG22T2-100B.
Electro Sonic
Datasheet4 pages0 years ago
RS (Formerly Allied Electronics)
Inventory History
3 month trend:
+53.20%
Descriptions
Descriptions of HellermannTyton TAG22T2-100B provided by its distributors.
Thermal Transfer Labels, Self-Laminating, 1.0 inch x .5 inch x 1.43 inch, 2 Across, VL, White, 5000/roll
THERMAL TRANSFER LABEL, WHITE, ACRYLIC, LABELS PER ROLL 5000, 596 SERIES
White Self Laminating Label 1.00" x 1.43" (25.4mm x 36.5mm)