HALO Electronics LG01-1006NRL
LG01 Series 12.7 x 7.11 x 5.08 mm 1450 Ohm 0.2 Ohm DCR 500 V CMC Filter
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for HALO Electronics LG01-1006NRL.
Future Electronics
Datasheet2 pages12 years ago
Datasheet1 page25 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of HALO Electronics LG01-1006NRL provided by its distributors.
Common Mode Chokes / Filters CMC SMD Gullwing Triad 1:1 100uH
CMC 100UH 3CH EXT TEMP 16P SMD