Gowanda MLRF0805-0022K
General Purpose Inductor, 0.0022uH, 10%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0907
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Gowanda MLRF0805-0022K.
IHS
Datasheet1 page4 years ago
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Gowanda MLRF0805-0022K provided by its distributors.
FIXED IND 2.2NH 1A 80 MOHM SMD