Gowanda 059AT5002HLF
General Purpose Inductor, 50uH, 10%, 1 Element
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Gowanda 059AT5002HLF.
IHS
Datasheet1 page4 years ago
Supply Chain
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2008-10-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Descriptions
Descriptions of Gowanda 059AT5002HLF provided by its distributors.
FIXED IND 50UH 6.9A 22 MOHM TH