Glenair MWDM2L-15P-6E5-18B
Cable Assembly Insulated Wire 0.457m 26AWG 15 POS Micro D-Sub PIN Crimp
Datasheet
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Glenair MWDM2L-15P-6E5-18B.
element14 APAC
Datasheet2 pages12 years ago
Inventory History
3 month trend:
-16.93%
Descriptions
Descriptions of Glenair MWDM2L-15P-6E5-18B provided by its distributors.
MS27478 - Connectors Receptacle Electrical Solder Mounting Solder Type Hermetic Seal 38999 Series II
Micro D-Sub Connector RoHS Compliant: Yes
Glenair MWDM2L-15P-6E5-18B D-subコネクタ
MICRO-D CONNECTORS - MICRO-D CONNECTORS
CABLE, 15POS, MICRO D PLUG-FREE END, 18"; Connector to Connector: Micro-D Plug to Free End; No. of Positions: 15Ways; Cable Length - Imperial: 18"; Cable Length - Metric: 457mm; Jacket C; Available until stocks are exhausted