Abracon FXO-HC530-33.333333
SMD Crystal Oscillator 33.333333MHz 3.3V 50pF 6-Pin CSMD T/R
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Abracon FXO-HC530-33.333333.
IHS
Datasheet15 pages18 years ago
Supply Chain
Introduction Date2006-08-01
Descriptions
Descriptions of Abracon FXO-HC530-33.333333 provided by its distributors.
Oscillator, 0.75MHz Min, 250MHz Max, 33.333333MHz Nom