Flexxon FSSB032GSS-M100
430Mbps 510Mbps Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC) 100mm*69.85mm*7mm
Datasheet
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Flexxon FSSB032GSS-M100.
Electro Sonic
Datasheet10 pages2 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Flexxon FSSB032GSS-M100 provided by its distributors.