Fastron XHBCC-681J-01
Leaded Inductor - Fixed Choke Coil 680uH 5% 715mA Taped/Reel 800 QTY
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Fastron XHBCC-681J-01.
Master Electronics
Burklin Elektronik
Introduction Date2008-10-23
Descriptions
Descriptions of Fastron XHBCC-681J-01 provided by its distributors.
General Purpose Inductor, 680uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core
RF choke, axial, 680 µH, 590 mA, XHBCC-681J-01