Fastron XHBCC-223J-01
Leaded Inductor - Fixed Choke Coil 22000uH 5% 125mA Taped/Reel 800 QTY
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Fastron XHBCC-223J-01.
Introduction Date2008-10-23
Descriptions
Descriptions of Fastron XHBCC-223J-01 provided by its distributors.
General Purpose Inductor, 22000uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core
20KHz 140KHz 125mA 70 22mH 52¦¸ ¡À5% 16mm