Epson XG-2121CA250.0000M-LGPAL3
Saw Mhz 2.5V+/-50PPM(0~70C) Aging 250TR
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Epson XG-2121CA250.0000M-LGPAL3.
Epson
Datasheet2 pages12 years ago
Related Parts
ECS InternationalECX-P37BN-250.000
Oscillator XO 250MHz ±50ppm LVPECL 52% 3.3V 6-Pin CSMD Bulk
ECS InternationalECX-P35BN-250.000
SAW OSC 3.3V +/-50PPM 0~70C AGING 250 TR
Descriptions
Descriptions of Epson XG-2121CA250.0000M-LGPAL3 provided by its distributors.
XTAL OSC SO 250.0000MHZ LVDS SMD