Epson XG-2121CA100.0000M-LGPAB
SAW Oscillator, 100MHz Min, 700MHz Max, 100MHz Nom
NRND
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Epson XG-2121CA100.0000M-LGPAB.
Epson
Datasheet2 pages12 years ago
Supply Chain
Country of OriginJapan, Mainland China, Malaysia, Thailand
Introduction Date2012-11-28
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions of Epson XG-2121CA100.0000M-LGPAB provided by its distributors.
SAW MHZ 2.5V+/-50PPM(0~70C) AGING BULK
XTAL OSC SO 100.0000MHZ LVDS SMD