Epson SG3225VAN 150.000000M-KEGA3
Oscillator XO 150MHz ±30ppm LVDS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin SMD T/R
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Epson SG3225VAN 150.000000M-KEGA3.
Epson
Datasheet2 pages10 years ago
Future Electronics
CAD Models
sourceeCADmCADFILES
SnapEDA
SymbolFootprint
Download
The partner site will open in a new tab when downloading their CAD models
By downloading CAD models from Octopart, you agree to our Terms & Conditions and Privacy Policy.
Related Parts
Oscillator XO 156.25MHz ±30ppm LVDS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin SMD T/R
Oscillator MEMS 150MHz ±25ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Oscillator MEMS 150MHz ±25ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 4-Pin QFN EP SMD T/R
Oscillator MEMS 150MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVDS 52% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN SMD Tube
Oscillator MEMS 150MHz ±25ppm (Stability) LVDS 52% 2.5V/3.3V 6-Pin CDFN SMD Tube
Descriptions
Descriptions of Epson SG3225VAN 150.000000M-KEGA3 provided by its distributors.
XTAL OSC 2.5~3.3V +/-30PPM -40~85C 250TR
XTAL OSC XO 150.0000MHZ LVDS SMD