Epson SG-310SCN 50.0000MJ3
SMD Xtal Osc Mhz 3.3V +/-25PPM -40~85C 250TR
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Epson SG-310SCN 50.0000MJ3.
Epson
Datasheet2 pages11 years ago
Related Parts
Oscillator MEMS 50MHz ±25ppm (Stability) 15pF HCMOS/LVCMOS 55% 3.3V Medical 5-Pin SOT-23 SMD T/R
Oscillator MEMS 50MHz ±25ppm (Stability) 15pF HCMOS/LVCMOS 55% 3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
MEMS Oscillator,3.3V, -20C-70C, 25 ppm 4 VDFN 3.2x2.5x0.9mm TUBE RoHS Compliant: Yes
SG-310SDN Series 50 MHz 2.5 V ±25 ppm -40 to +85°C SPXO Crystal Oscillator
Oscillator MEMS 50MHz ±20ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V 4-Pin SMD T/R
Descriptions
Descriptions of Epson SG-310SCN 50.0000MJ3 provided by its distributors.
XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD