Epson MA-506 14.31818M-C0:ROHS
Crystal 14.31818MHZ 18PF SMD
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Epson MA-506 14.31818M-C0:ROHS.
Epson
Datasheet2 pages12 years ago
Related Parts
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 14.31818MHz Nom
Crystal 14.7456MHz ±50ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 4-Pin SMD T/R
CRYSTAL 14.3180MHZ 18PF SMD
Descriptions
Descriptions of Epson MA-506 14.31818M-C0:ROHS provided by its distributors.
CRYSTAL 14.31818MHZ 18PF SMD
SMD AT XTL MHZ +/-50PPM 18.0 PF 1K T/R