Epson FA-238V 12.0000MD-G0
Crystal 12MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 20pF FUND 100Ohm 4-Pin CSMD T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Epson FA-238V 12.0000MD-G0.
Epson
Datasheet2 pages10 years ago
Arrow.cn
Descriptions
Descriptions of Epson FA-238V 12.0000MD-G0 provided by its distributors.
20pF ¡À30ppm ¡À30ppm 12MHz 100¦¸ 3.2mm*2.5mm*700¦Ìm
MINI SMD XTL MHZ +/-30PPM 20.0 PF 1K TR