Toyocom FA-238 30.0000MB-K5
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 30MHz Nom
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Toyocom FA-238 30.0000MB-K5.
IHS
Datasheet0 pages0 years ago
Electro Sonic
Future Electronics
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descriptions
Descriptions of Toyocom FA-238 30.0000MB-K5 provided by its distributors.
CRYSTAL 30.0000MHZ 10PF SMD
MINI SMD XTL MHZ +/-50PPM 10.0PF 3K TR