Epson FA-238 23.5120MB-K0
Mini SMD Xtl Mhz +/-50PPM 10PF 1K Tr
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Epson FA-238 23.5120MB-K0.
Epson
Datasheet2 pages10 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Related Parts
FA-238 Series 25 MHz ±50 ppm 10 pF -20 to +70°C Surface Mount Crystal Unit
Crystal 25MHz ±50ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 10pF FUND 50Ohm 4-Pin CSMD T/R
FA-238 Series 24 MHz ±50 ppm 18 pF -20 to +70°C Surface Mount Crystal Unit
Descriptions
Descriptions of Epson FA-238 23.5120MB-K0 provided by its distributors.
CRYSTAL 23.5120 MHZ 10.0PF SMD
CRYSTAL 23.5120MHZ 10PF SMD