Epson FA-20H 12.0000MD30Z-K3
Crystal 12MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 10pF FUND 150Ohm 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Epson FA-20H 12.0000MD30Z-K3.
Electro Sonic
Datasheet2 pages11 years ago
Datasheet2 pages3 years ago
Arrow.cn
Inventory History
3 month trend:
-13.22%
Related Parts
Crystal 12MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 10pF FUND 120Ohm 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
Crystal 12MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 12pF FUND 80Ohm 2-Pin SMD T/R
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 12MHz Nom
Crystal 12.288MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 10pF FUND 80Ohm 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
Descriptions
Descriptions of Epson FA-20H 12.0000MD30Z-K3 provided by its distributors.
FA-20H Series 2.5 x 2 x 0.55 mm 12 MHz Surface Mount Crystal Unit
SMD XTAL MHZ +/-30PPM+/-30PPM-20~75C 10.0PF 250TR
10pF ¡À30ppm ¡À30ppm 12MHz 150¦¸ 2.5mm*2mm*550¦Ìm