Epson CA-301 10.2400M-C:PBFREE
Crystal 10.2400MHZ 18PF Th
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Epson CA-301 10.2400M-C:PBFREE.
Epson
Datasheet2 pages12 years ago
Related Parts
Crystal, Surface Mount, 11.0592 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm, 30 ppm, 18 pF, 30 ppm, ABM3C Series
Crystal, Standard, 10 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm x 1.3mm, 30 ppm, 18 pF, 30 ppm, ABM3C
Crystal, Microprocessor, 9.8304 MHz, SMD, 11.4mm x 4.7mm x 3.3mm, 30 ppm, 18 pF, 30 ppm, ABLS2
HC49 Through Hole MHz Quartz Xtal / Metal, +/-30ppm @25C, +/-30ppm (-20 to 70C),
Crystal 10MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 16pF FUND 80Ohm Automotive 2-Pin HC-49/S Thru-Hole Bulk
Crystal 10MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 80Ohm 2-Pin DIP HC-49/S Thru-Hole Bulk
Descriptions
Descriptions of Epson CA-301 10.2400M-C:PBFREE provided by its distributors.
CRYSTAL 10.2400MHZ 18PF TH
AT XTAL MHZ +/-30PPM 18.0 PF