Eaton EFDKS45K226D132LH
Film Capacitor, Polypropylene, 450V, 10% +Tol, 10% -Tol, 22uF, Through Hole Mount
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Eaton EFDKS45K226D132LH.
3 month trend:
-1.43%
Descriptions
Descriptions of Eaton EFDKS45K226D132LH provided by its distributors.
Cap Efdks 450Vdc 22Uf 2Leads/ Bulk |Eaton Electronics EFDKS45K226D132LH
CAP FILM 22UF 10% 450VDC RAD
22UF 450V 10%