Eaton EFDKA1AK805D134BH
Cap Efdka 1000Vdc 8Uf 4Leads/ Bulk |Eaton Electronics EFDKA1AK805D134BH
3 month trend:
-2.86%
Descriptions
Descriptions of Eaton EFDKA1AK805D134BH provided by its distributors.
CAP FILM 8UF 10% 1000VDC RAD
8¦ÌF ¡À10% 27.5mm 1KV 8.8m¦¸ 32mm*22mm*37.8mm