Eaton EFDKA1AK505E072LH
Cap Efdka 1000Vdc 5Uf 2Leads/ Bulk |Eaton Electronics EFDKA1AK505E072LH
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Eaton EFDKA1AK505E072LH provided by its distributors.
CAP FILM 5UF 10% 1000VDC RAD
5.0UF 1000V 10%