Eaton EFDKA1AK206E164DH
Cap Efdka 1000Vdc 20Uf 4Leads/ Bulk |Eaton Electronics EFDKA1AK206E164DH
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Eaton EFDKA1AK206E164DH provided by its distributors.
CAP FILM 20UF 10% 1000VDC RAD
20¦ÌF ¡À10% 37.5mm 1KV 7m¦¸ 42mm*30mm*46mm
20UF 1000V 10%