Eaton EFDKA1AK186E164DH
Cap Efdka 1000Vdc 18Uf 4Leads/ Bulk |Eaton Electronics EFDKA1AK186E164DH
Price and Stock
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Eaton EFDKA1AK186E164DH provided by its distributors.
CAP FILM 18UF 10% 1000VDC RAD
18¦ÌF ¡À10% 37.5mm 1KV 7.8m¦¸ 42mm*30mm*46mm