Eaton EFDKA1AK105D022LH
Cap Efdka 1000Vdc 1Uf 2Leads/ Bulk |Eaton Electronics EFDKA1AK105D022LH
Price and Stock
Inventory History
3 month trend:
-1.52%
Descriptions
Descriptions of Eaton EFDKA1AK105D022LH provided by its distributors.
CAP FILM 1UF 10% 1000VDC RAD
1¦ÌF ¡À10% 27.5mm 1KV 65m¦¸ 32mm*9mm*18.8mm
1.0UF 1000V 10%