Eaton EFACA35J106E164DH
Film Capacitor, Polypropylene, 5% +Tol, 5% -Tol, 10uF, Through Hole Mount
Production
Price and Stock
Inventory History
3 month trend:
+134%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Eaton EFACA35J106E164DH provided by its distributors.
CAPACITOR, EFACA, 350V AC, 10 UF, J 4-LEAD
CAP EFACA 350VAC 10UF J 4LEADS