Dielectric Laboratories C11CF5R6D-9UN-X2B
Hi-Q MLC, 0505, CF, 5.6 pF, +/- 0.5 pF, 250V, Ag Termination, Ni Barrier Layer, SnPb Plated Solder
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Dielectric Laboratories C11CF5R6D-9UN-X2B.
Component Distributors Inc.
Datasheet4 pages14 years ago
Descriptions
Descriptions of Dielectric Laboratories C11CF5R6D-9UN-X2B provided by its distributors.
5.6PF 250V .05PF 1111