Dielectric Laboratories C11CF220J-9UN-X2B
Hi-Q MLC, 0505, CF, 22 pF, +/- 5%, 250V, Ag Termination, Ni Barrier Layer, SnPb Plated Solder
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Dielectric Laboratories C11CF220J-9UN-X2B.
Component Distributors Inc.
Datasheet4 pages14 years ago
Descriptions
Descriptions of Dielectric Laboratories C11CF220J-9UN-X2B provided by its distributors.
22PF 250V 1% 1111