Dielectric Laboratories C06CF3R3B-9ZN-X0T
Hi-Q MLC, 0603, CF, 3.3 pF, +/- 0.1 pF, 250V, Ag Termination, Ni Barrier Layer, Sn Plated Solder
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Dielectric Laboratories C06CF3R3B-9ZN-X0T.
Descriptions
Descriptions of Dielectric Laboratories C06CF3R3B-9ZN-X0T provided by its distributors.
DLI, C06, 250V, 3.3pF, ±0.10pF, NP0 Porcelain - Hi Q, Nickel Barrier, Sn Plated Solder (RoHS compliant), 7" Reel
HIGH-Q MLCC (CF): 0603, 3.3 PF (