Dielectric Laboratories C06CF3R3B-9UN-X1T
Hi-Q MLC, 0603, CF, 3.3 pF, +/- 0.1 pF, 250V, Ag Termination, Ni Barrier Layer, SnPb Plated Solder
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Dielectric Laboratories C06CF3R3B-9UN-X1T.
RFMW
Datasheet1 page8 years ago
Component Distributors Inc.
Inventory History
3 month trend:
Restocked
Descriptions
Descriptions of Dielectric Laboratories C06CF3R3B-9UN-X1T provided by its distributors.
3.3PF 250V .1PF 0603