Dielectric Laboratories C06BL851X-1SN-X0T
Broadband DC Blocking Cap, 0603, BL, 850 pF, GMV, 100V, Ag Term., Ni Barrier Layer, Gold Flash
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Dielectric Laboratories C06BL851X-1SN-X0T.
Component Distributors Inc.
Datasheet1 page8 years ago
Datasheet1 page0 years ago
Inventory History
3 month trend:
+504%
Descriptions
Descriptions of Dielectric Laboratories C06BL851X-1SN-X0T provided by its distributors.
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 850pF 100V Broadband Blocks
850pF 100V 0603 1.52mm*790¦Ìm*762¦Ìm
Broadband Block, 850pF,2MHz to 30GHz, 100Vdc