Vishay RN70D3321F
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 3320ohm, 500V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
QuestRN70D3321F80
5h
BiscoRN70D3321F78
13h
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Vishay RN70D3321F.
IHS
Datasheet5 pages9 years ago
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date1996-07-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Vishay RN70D3321F provided by its distributors.