Delta Electronics VSRP1206S1R050F
Res 0.05 Ohm 1% 1W 1206
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics VSRP1206S1R050F.
Electro Sonic
Datasheet7 pages5 years ago
Inventory History
3 month trend:
-17.19%
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics VSRP1206S1R050F provided by its distributors.
RES 0.05 OHM 1% 1W 1206