Delta Electronics VCUW20161B2R2MS5
General Purpose Inductor, 2.2uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 0805
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics VCUW20161B2R2MS5.
IHS
Datasheet7 pages5 years ago
Electro Sonic
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics VCUW20161B2R2MS5 provided by its distributors.
FIXED IND 2.2UH 1.6A 168 MOHM
IND SMD 2.2UH AUTO GRADE CHOKE