Delta Electronics VCUW064E470MS5
General Purpose Inductor, 47uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 2726
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics VCUW064E470MS5.
Electro Sonic
Datasheet9 pages4 years ago
Inventory History
3 month trend:
-74.75%
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics VCUW064E470MS5 provided by its distributors.
FIXED IND 47UH 2.1A 240 MOHM SMD
IND SMD 47.0UH AUTO GRADE CHOKE