Delta Electronics VCUA32251B1R0MS6
Fixed Ind 1UH 3.6A 36 Mohm SMD
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics VCUA32251B1R0MS6.
Electro Sonic
Datasheet8 pages5 years ago
Inventory History
3 month trend:
Restocked
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics VCUA32251B1R0MS6 provided by its distributors.
FIXED IND 1UH 3.6A 36 MOHM SMD