Delta Electronics VCUA20161B3R3MS6
Fixed Ind 3.3UH 1.2A 250 Mohm
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics VCUA20161B3R3MS6.
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics VCUA20161B3R3MS6 provided by its distributors.
FIXED IND 3.3UH 1.2A 250 MOHM